O NAS ... CZYLI KTO ZA TYM STOI ...

panOGRODNIK.pl­ to nowoczesna firma ogrodnicza, w której łączymy pasję i entuzjazm do ogrodnictwa, z nieszablonowymi rozwiązaniami oraz troską o środowisko naturalne. Projektowaniem, zakładaniem i opieką nad ogrodami zajmujemy się od 1989 roku.

Jak wyglądamy i co dla Was robimy - już niebawem. 
Najważniejsze jednak jest, że na bieżąco śledzimy najnowsze trendy ogrodowe, aby wprowadzić w ogrody i życie naszych Klientów najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania.
Stawiamy przede wszystkim na zrównoważony rozwój ogrodów naszych Klientów, łącząc to, co najlepsze z historii ogrodnictwa z nowoczesnymi technologiami dostępnymi na współczesnym rynku usług ogrodniczych, niemniej zawsze z uwzględnieniem warunków środowiska naturalnego w którym znajduje się Wasz ogród i w trosce o jego dobro, jak i dobro samego ogrodu.
Jako główne cele postawiliśmy sobie Wasz komfort i wygodę oraz piękno i funkcjonalność Waszych ogrodów, ale także propagowanie rozwiązań ekologicznych.
Wieloletnie doświadczenie i umiejętności w ogrodnictwie, pozwalają Nam pochwalić się niezawodnością, rzetelnością i fachowością powierzanych nam prac. Nie jesteśmy jednak wolni od wad - ale staramy się je wszystki analizować i poprawiać, tak by stać się dla Was jeszcze lepszymi i skutecznymi. 
Życzylibyśmy sobie, aby Ogrody naszych Klientów nie miały przed nami żadnych tajemnic - a Wasze zadowolenie jest dla Nas jednym z najważniejszych elementów współpracy.


Świadczymy USŁUGI w zakresie :
 
projektowania i urządzania ogrodów, terenów zielonych, balkonów, tarasów, patio...
sezonowej i całorocznej pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych
nasadzania drzew i krzewów ozdobnych
nasadzania roślin zielonych
przycinania, pielęgnacji, opryskiwania, leczenia roślin
zakładania trawników z siewu jak i z rolki, wertykulacji, aeracji, nawożenia i koszenia
dystrybucji i montażu systemów automatycznej irygacji ogrodu
montażu oświetlenia ogrodowego
kompleksowej roślinnej aranżacji wnętrz, balkonów, tarasów


© Copyright Pan Ogrodnik, All Rights Reserved.